gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Šķēdes iedzīvotājs izglābj sievieti un bērnu

17.05.2010

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes Saldus daļas sakaru punktā 13.maijā plkst.08:58 tika saņemta informācija par to, ka Saldus novada Šķēdē ceļu satiksmes negadījuma rezultātā vieglā automašīna ir nobraukusi no ceļa, iebraukusi upē un apgāzusies uz jumta. Pirms VUGD ierašanās negadījumu bija pamanījuši tuvumā esošie vietējie iedzīvotāji – Modris Staņislavskis ar savu māti.

Modris nekavējoties metās upē. Automašīnā jau bija ieplūdis ūdens, atverot durvis Modris no automašīnas izvilka 1981.gadā dzimušu sievieti, kura bija bezsamaņā. Pakratot un sapurinot, sieviete nāca pie samaņas un sāka kliegt, ka mašīnā vēl esot bērns. Modris metās upē vēlreiz, atvērt durvis no autovadītāja puses nebija iespējams, tādēļ viņš mēģināja to izdarīt no automašīnas otras puses, kas arī izdevās. No automašīnas aizmugures Modris izvilka deviņus gadus vecu zēnu. Abi negadījumā cietušie tika nodoti neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai.

 

Sagatavoja:
Ansis Aniņš
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tel. 26183300

 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ