Pases varēs noformēt arī Līvānos

05.05.2010

Līvānu un tuvākās apkaimes iedzīvotājiem pases noformēšanai un saņemšanai turpmāk vairs nebūs nepieciešams mērot ceļu uz citām pilsētām, jo jau nākamnedēļ durvis vērs Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Jēkabpils nodaļas Līvānu filiāle.


Sākot ar otrdienu, 11.maiju, apmeklētāji PMLP Līvānu filiālē Domes ielā 3 tiks pieņemti divas dienas nedēļā – otrdienās un ceturtdienās. Sākotnēji iedzīvotājiem filiālē būs iespējams kārtot visas formalitātes ar pases saņemšanu, taču ar laiku tiek plānots nodrošināt arī citus PMLP sniegtos pakalpojumus.

„Lai arī šī filiāle nebūs liela un tajā uz nepilnu slodzi strādās tikai divi cilvēki, mums šķiet ļoti svarīgi, lai iedzīvotāji pašus nepieciešamākos mūsu pakalpojumus varētu saņemt iespējami ērti un tuvu savai dzīvesvietai – lai cilvēkiem nav nekur papildus jābrauc, jātērē savs laiks un līdzekļi,” skaidro PMLP priekšnieks Vilnis Jēkabsons. Turklāt līdz ar filiāles atvēršanu Līvānos, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde ir izveidojusi klientu apkalpošanas punktu tīklu, kas aptver visas nozīmīgākās Latvijas pilsētas un reģionālos centrus.

Filiāles izveidošanā nozīmīgu atbalstu sniegusi arī Līvānu novada dome, kas piedāvājusi gan savas telpas, gan palīdzību, tādēļ jaunās klientu pieņemšanas vietas iekārtošana Pārvaldei nav prasījusi būtiskus ieguldījumus.

Šobrīd Pārvaldei ir 30 teritoriālās nodaļas visās lielākajās Latvijas pilsētās un reģionālajos centros. Tāpat bez filiāles Līvānos līdzīga PMLP filiāle darbojas arī Smiltenē, kur iedzīvotājiem vienu reizi nedēļā pieejami visi Pārvaldes sniegtie pakalpojumi.

Plašāka informācija:
Andrejs Rjabcevs
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
priekšnieka palīgs preses un sabiedriskajos jautājumos
Tālr.67219185, mob.26458928
andrejs.rjabcevs@pmlp.gov.lv, www.pmlp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ