Informācijas dienās varēs noskaidrot visu par naturalizāciju

16.04.2010

Lai radītu lielāku izpratni par Latvijas pilsonību un tās iegūšanu naturalizācijas kārtībā, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) lielākajās nodaļās aprīlī rīko informācijas dienas pilsonības pretendentiem.


Informācijas dienās ikviens interesents Rīgā, Liepājā un Daugavpilī varēs uzzināt, kādi ir Latvijas pilsonības iegūšanas nosacījumi, kādi dokumenti nepieciešami un kādas ir naturalizācijas pārbaudījumu prasības. Tiem, kas satraukušies par savām zināšanām un iespējām nokārtot naturalizācijas pārbaudījumus, informācijas dienās ir iespējas iepazīties ar latviešu valodas pārbaudes kārtību un izpildīt klausīšanās un lasīšanas testu, kā arī rakstu darba paraugus. Tāpat interesenti varēs izmēģināt Latvijas vēstures un Latvijas Republikas Satversmes testu paraugus.

Rīgā informācijas diena notiks 29.aprīlī pulksten 10 un 13 PMLP Rīgas 4.nodaļā Daugavpils ielā 31. Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 67037627.

Daugavpils un tuvākās apkaimes iedzīvotāji uz informācijas dienu PMLP Daugavpils nodaļā 18.novembra ielā 105 tiek gaidīti otrdien, 20.aprīlī, pulksten 13. Savukārt Liepājā nepilsoņi visu aktuālāko informāciju par pilsonības iegūšanu var uzzināt katru piektdienu pulksten 10 PMLP Liepājas nodaļas eksaminācijas klasē Bāriņu ielā 15.

Šādas informācijas dienas jau iepriekš kā tradīcija tika aizsākta Naturalizācijas pārvaldē un tās iecerēts turpināt katru mēnesi. Aktuālākās ziņas par informācijas dienu norises datumiem iedzīvotāji var iegūt PMLP mājaslapā www.pmlp.gov.lv, sadaļā „Pilsonības iegūšana un zaudēšana”.


Andrejs Rjabcevs
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
priekšnieka palīgs preses un sabiedriskajos jautājumos
Tālr.67219185, mob.26458928
andrejs.rjabcevs@pmlp.gov.lv, www.pmlp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ