Dāvinās specializētas drošas braukšanas apmācības

12.04.2010

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) brigādēm ir operatīvi jādodas uz notikumiem visdažādākajos laika apstākļos un bieži vien uz vietām, kurām ir grūti un bīstami piekļūt. Tāpēc Swedbank kā Drošas braukšanas skolas atbalstītājs dāvinās VUGD specializētu drošas braukšanas kursu operatīvajiem transportlīdzekļiem 10 dienesta darbiniekiem.

 

Otrdien, 13.aprīlī, plkst. 15:00 VUGD ēkā (Maskavas ielā 5) Swedbank AS valdes priekšsēdētājs Māris Mančinskis un Drošas braukšanas skolas apmācību direktors Andris Pļavenieks pasniegs VUGD priekšniekam ģenerālim Ainaram Pencim specializēta drošas braukšanas kursa sertifikātu 10 darbinieku apmācībai.

Pēc oficiālā pasākuma plašsaziņas pārstāvji, izbraucot ar ugunsdzēsēju mašīnu, paši varēs pārliecināties, cik sarežģīti ir sastrēgumu laikā izbraukt pa ielām.

“Izšķirīgās situācijās pareizāko rīcību nosaka pieredze – tā tas ir gan finanšu sektorā, gan arī glābēju darbā. Tāpēc esmu gandarīts, ka Swedbank var pasniegt šādu dāvinājumu pieredzes bagātināšanai Latvijas ugunsdrošības un glābšanas ekspertiem,” saka Māris Mančinskis, Swedbank AS valdes priekšsēdētājs Latvijā.

Šajā specializētajā kursā operatīvo transportlīdzekļu vadītāji tiek apmācīti, izmantojot īpaši šim nolūkam paredzētas mašīnas, pēc speciāli sagatavotas 2 dienu programmas, kas ir izstrādāta sadarbībā ar zviedru drošas braukšanas ekspertiem. Apmācību mērķis ir attīstīt operatīvo transportlīdzekļu vadītāju prasmes reaģēt ekstremālu satiksmes situāciju gadījumos, kas ir viņu ikdiena. Gūtās iemaņas palīdz šoferiem ātri un bez starpgadījumiem nokļūt negadījuma vietās, glābjot daudzu cilvēku dzīvību, jo tā nereti ir atkarīga no savlaicīgas palīdzības ierašanās.

 

Papildu informācija:
Kristīne Jakubovska
Swedbank preses sekretāre
tālr. 67444560; mob. 29128208
kristine.jakubovska@swedbank.lv

Inga Vetere
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece
Tālr.67075871;mob.26183300
inga.vetere@vugd.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ