Konstatēta nelegāla krava 196 tūkstoši latu apmērā

18.03.2010

Vakar, šā gada 17.martā Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes amatpersonas ar dienesta suņiem slēgtajā teritorijā veica no Zviedrijas ar prāmi ieceļojošo pasažieru un transportlīdzekļu profilēšanu.

 Profilēšanas laikā tika pārbaudītas vairākas kravas automašīnas un tajās esošās personas. Robežsargu uzmanību pievērsa kāda kravas automašīna Scania ar puspiekabi, kurai noteiktajā termiņā nebija veikta īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana.

Veicot transportlīdzekļa apskati, automašīnas puspiekabē starp lietotām automašīnu riepām, robežsargi pamanīja pārklāju, kas viņos radīja aizdomas par nelegālu (nedeklarētu) preču pārvadāšanu. Robežsargi veica automašīnas vadītāja intervēšanu un kravas dokumentu pārbaudi un konstatēja, ka automašīnas puspiekabē bez kravas dokumentos norādītajām automašīnu riepām atrodas cita veida nedeklarēta krava.

Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes amatpersonas puspiekabei pieprasīja veikt padziļinātu muitas kontroli, kuras rezultātā tika konstatēti 28 laivu, jahtu motori un uzkabes aptuveni 196 000 latu vērtībā.

Automašīna ar kravu atrodas Muitas kontroles zonā.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes
Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore,
tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ