Robežsardzes priekšnieks dosies darba vizītē uz Krieviju

17.03.2010

No š.g. 18.-19.martam Valsts robežsardzes (VRS) priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars dosies darba vizītē uz Krievijas Federāciju (KF). Vizītes laikā VRS priekšnieks iepazīstinās KF Federālā drošības dienesta Robežsardzes dienesta un Krievijas Federālā Migrācijas dienesta vadību ar Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieku Krievijā pulkvežleitnantu Raimondu Deičmani.


Latvijas Valsts robežsardzes Sakaru virsnieks Raimonds Deičmanis pārstāv Latvijas, Lietuvas un Igaunijas intereses Krievijā jautājumos, kas ir saistīti ar nelegālas imigrācijas apkarošanu. Jau š.g. 19.janvārī Deičmanis devās pildīt dienesta pienākumus uz Krieviju, lai izveidotu un uzsāktu Valsts robežsardzes sakaru virsnieka punkta darbību. Sakaru virsnieka punkts atrodas Latvijas Republikas vēstniecībā Maskavā.

Kā jau iepriekš ziņots, pērnā gada nogalē, 2009. gada 16.decembrī, Latvijas Valsts robežsardze, Lietuvas Valsts robežsardzes dienests un Igaunijas Robežsardzes pārvalde parakstīja Saprašanās memorandu par sakaru virsnieka punkta darbību Krievijā. Saprašanās memorands nosaka sakaru virsnieka punkta atrašanās vietu, šī punkta darba kārtību, sakaru virsnieka veicamos pienākumus, kā arī informācijas apmaiņas kārtību. Valsts robežsardzes sakaru virsnieks darbosies Krievijā līdz 2011. gada 31. maijam.

2009.gada 14. decembrī Latvijas Valsts robežsardze un Eiropas Komisija parakstīja granta līgumu par Eiropas Komisijas finansējuma piešķiršanu projektam „Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku punkta izveidošana Krievijā". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība.


 
Informāciju sagatavoja:
Jevgēnija Korne,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore,
tālrunis 67075617,26328069, e-pasts: jevgenija.korne@rs.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ