Iekšlietu ministres pateicība dienestiem

16.03.2010

16.marts vienmēr ir diena, kad tiek pārbaudītas Jūsu spējas nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību un miermīlīgu pasākumu norisi, kā arī novērst iespējamās provokācijas. Diemžēl Leģionāru atceres diena Latvijā ir ieguvusi politizētu noskaņu, kuras ietvaros jau daudzus gadus saduras pretējo pušu viedokļi.

Šī gada 16.marts Jums bija pārbaudījumu diena, kuru Jūs veiksmīgi esat izturējuši. Tāpēc vēlos izteikt pateicību visiem tiem iekšlietu sistēmas dienestu un Pašvaldības policijas darbiniekiem, kas sekmīgi veica sagatavošanās darbus, īstenoja preventīvos pasākumus un 16.marta pasākumu laikā nodrošināja sabiedrisko kārtību un drošību pilsētā. Pateicoties Jūsu apzinīgajam un profesionālajam darbam, pasākumi ir noritējuši mierīgi, neļaujot pie Brīvības pieminekļa provokatoriem apdraudēt gājiena dalībnieku un garāmgājēju drošību. Miermīlīgo pasākuma norisi nodrošināja arī sekmīgais Valsts robežsardzes darbs, novēršot nevēlamu personu iebraukšanu valstī, un iekšlietu sistēmas dienestu un Pašvaldības policijas darbinieku veiktie preventīvie pasākumi, kas ļāva atklāt plānotās provokācijas un tās novērst vēl pirms 16.marta.
 
Paldies par drošības un kārtības nodrošināšanu Rīgas un citu Latvijas pilsētu ielās. Jūsu profesionalitāte un godprātība, pildot dienesta pienākumus, ir labs piemērs tam, kādam ir jābūt iekšlietu sistēmas un Pašvaldības policijas darbiniekam, kuram uzticas sabiedrība.
 
 
Iekšlietu ministre Linda Mūrniece

Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ