Robežsardzes priekšniekam divas ēnas

17.02.2010

Šodien, 17.februārī Valsts robežsardzes (VRS) priekšnieka ģenerāļa Normunda Garbara ikdienas darbu vēroja divas ēnas – Miks Gabdulļins no Andris Prokofjevs.

 


VRS priekšnieka ēnas kopā ar ģenerāli Normundu Garbaru piedalījās Iekšlietu ministrijas (IeM) operatīvajā sanāksmē, kā arī tikās ar Iekšlietu ministri Lindu Mūrnieci.

Pēc IeM apmeklējuma skolēni kopā ar ģenerāli Normundu Garbaru devās uz VRS Galveno pārvaldi, kur tika iepazīstināti ar robežsardzes darba specifiku. Skolēni  iepazinās ar Ekspertīžu dienesta darbu, Dežūrnodaļas darbu un saņēma informāciju par iespēju mācīties Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolā,.

Pasākuma noslēgumā VRS priekšnieks aicināja Miku un Andreju uz savu darba kabinetu, kur atbildēja uz jauniešu jautājumiem, pasniedza Ēnu dienas Apliecinājuma rakstus un nobildējās kopējā foto.

Miks Gabdulļins dzīvo Gulbenē un mācās Lejasciema vidusskolas 9.klasē, bet  Andris Prokofjevs mācās Rīgas Herdera vidusskolas 9.klasē. Abi jaunieši izrādīja lielu interesi par iespēju apgūt robežsarga profesiju.

 


Informāciju sagatavoja: Jevgēnija Korne,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko  attiecību nodaļas galvenā inspektore,
 tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.korne@rs.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ