IeM prasīs piešķirt Ls 1,5 miljonus formas tērpu iegādei ugunsdzēsējiem, policistiem un robežsargiem

05.02.2010

Rīga, 5.febr., LETA. Mēneša laikā Iekšlietu ministrija (IeM) plāno iesniegt valdībā dokumentus, lai lūgtu piešķirt 1,5 miljonus latu no materiālajām rezervēm jaunu formas tērpu iegādei tiem policistiem, ugunsdzēsējiem un robežsargiem, kuri strādā uz ielas jeb tiešā saiknē ar sabiedrību, šodien žurnālistiem pastāstīja IeM valsts sekretāre Ilze Pētersone.


Lai izpildītu visus normatīvus, formas tērpu iegādei būtu nepieciešami 3,2 miljoni latu, taču tik lielu naudas summu IeM patlaban nevar atļauties, tādēļ nolemts ar jauniem formas tērpiem apgādāt tikai tos iekšlietu sistēmā strādājošos, kuri savus pienākumus galvenokārt pilda uz ielas.

Nodrošinājuma valsts aģentūrā par iepriekš pārdotu dīzeļdegvielu ir izveidojies naudas uzkrājums. Likums gan šos līdzekļus neparedz tērēt citiem mērķiem kā vien materiālo rezervju papildināšanai, taču IeM vēlas ar valdības atļauju tomēr aizņemties šo nepieciešamo summu, ko labākos laikos ieskaitītu atpakaļ minētajai aģentūrai.

Pētersone sacīja, ka patlaban visiem dienestu priekšniekiem uzdots sagatavot informāciju par to formas tērpu minimumu, ko vajadzētu iepirkt. Visticamāk, pie jaunajām formām policisti, ugunsdzēsēji un robežsargi varētu tikt tikai gada otrajā pusē, prognozēja ministrijas pārstāve.


Aija Rutka LETA


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ