Par nelikumīgu šaujamieroču realizāciju aizturētas divas personas

27.01.2010

Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) darbiniekiem izdevies aizturēt divas personas par šaujamieroču glabāšanu un realizēšanu.

 


Šā gada 21.janvārī Siguldā, Ventas ielā VP GKrPP KIP 1.nodaļas darbinieki, veicot izmeklēšanas pasākumu kompleksu, nelikumīgu šaujamieroču realizācijas brīdī aizturēja jau agrāk par zādzībām sodītu 1979.gadā dzimušu M. un 1979.gadā dzimušu L.

Kratīšanas laikā pie aizturētajiem vīriešiem policijas darbinieki atrada un atsavināja 2 garstobru šaujamieročus.

Aizturētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Par minēto faktu KIP uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 233. panta 2.daļas ”Par šaujamieroču un šaujamieroču munīcijas iegādāšanos, glabāšanu un pārvadāšanu bez attiecīgas atļaujas”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem vai ar arestu, atņemot tiesības veikt zināma veida uzņēmējdarbību uz laiku no diviem līdz pieciem gadiem vai bez tā.


VP GKrPP KIP tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana ar mērķi noskaidrot citus iespējamos noziedzīgos nodarījumus, ko izdarījušads minētās personas.


 
Sagatavoja,
Linda Neimane-Zobena
LR IeM Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja vecākā inspektore
Tālr.67075394; 26520000, Fakss 67075057
linda.neimane@vp.gov.lv www.vp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

1 komentārs

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ