Ar interaktīvu pasākumu Rīgā svinēs Robežsargu dienu

07.11.2017

Rīt, 7.novembrī, ikviens aicināts piedalīties interaktīvā pasākumā, kas, par godu Robežsargu dienai, noritēs Rīgas pasažieru ostas piestātnes laukumā.


Šeit no plkst. 10.00 līdz 14.00 ikviens varēs izmēģināt savas prasmes viltotu dokumentu atpazīšanā, pārbaudīt roku spēku, un pat aizturēt un uzlikt roku dzelžus pārkāpējam aktivitātē "Sagūsti robežpārkāpēju".

Neizpaliks arī kinologu paraugdemonstrējumi, kuru ietvaros tiks rādīta suņu paklausība un narkotisko vielu meklēšanas prasmes.

Klātesošie varēs aplūkot tādu robežsardzes tehniku kā mobilās kontroles automobili ar aprīkojumu, vienu no diviem robežsardzes rīcībā esošajiem speciālo uzdevumu veikšanai paredzētajiem džipiem Toyota Hilux, kas paredzēts braukšanai ekstrēmos apstākļos, sniega motociklu un kvadriciklu, ar kuru būs iespējams arī pavizināties.

Interesentus iepazīstinās ar robežsardzes tehniskajiem, speclīdzekļiem un ieročiem, kā arī trauksmes grupas ekipējumu.

Esi aktīvs un piedalies Robežsargu dienas aktivitātēs arī tu!

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālr. 670756739, mob. 28364592, e-pasts: kristine.petersone@rs.gov.lv


Atpakaļ