Valsts policija aicina jauniešus radoši izpausties konkursā “Cits eksperiments”

30.09.2014

Lai veicinātu skolēnu iespēju darboties pozitīvā veidā bez apreibinošu, atkarību izraisošu vielu lietošanas, kā arī sekmētu radošās domāšanas attīstību, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas vadības nodaļa visā Latvijā izsludina vizuālās mākslas konkursu “Cits eksperiments”. Konkursā aicināti piedalīties skolēni no 5. līdz 12. klasei.


 

Konkursa darbā skolēniem individuāli vai pa pāriem divās vecuma grupās (5. -8. klase un 9. - 12. klase) jāizstrādā plakāts, kurā radoši jāataino iespējas gūt pozitīvas emocijas un pozitīvu pieredzi, neizmantojot apreibinošas, atkarību izraisošas vielas. Plakātu var izstrādāt dažādās tehnikās – zīmējums, kolāža vai datorgrafika. Plakāts kopā ar darba aprakstu un pieteikuma anketu jāiesniedz līdz 2014. gada 20. novembrim pa pastu vai tuvākajā policijas iecirknī Ja darbs ir datorgrafikā, to var sūtīt uz e-pastu pvn@vp.gov.lv. Plašāka informācija par konkursa nolikumu, kā arī pieteikuma anketa pieejama Valsts policijas mājas lapā – www.vp.gov.lv.
Uzvarētājus sagaida dāvanu kartes aktīvai atpūtai un sporta inventārs, galvenā balva - iPod Nano mūzikas atskaņotāji.

Paralēli konkursam norisināsies arī izglītojošas lekcijas skolās, kas veicinās diskusiju un mudinās jauniešus aizdomāties par dažādiem veidiem kā gūt pozitīvas emocijas. Galvenais akcents tiks likts uz dažādiem eksperimentiem un uz to iespējamām sekām. Jauniešiem tiks atgādināts, ka eksperimentējot, jābūt tālredzīgiem un jāspēj paredzēt turpmāko situācijas attīstību.

Zane Arāja
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā inspektore
67075095; 29374566
zane.araja@vp.gov.lv

 

 


Atpakaļ