Apstiprina grozījumus Uzturēšanās atļauju noteikumos

01.02.2011

Otrdien, 1.februārī Ministru kabinets apstiprināja MK noteikumus "Grozījums Ministru kabineta 2010.gada 21.jūnija noteikumos Nr.564 "Uzturēšanās atļauju noteikumi"" un "Grozījums Ministru kabineta 2010.gada 21.jūnija noteikumos Nr.552 "Ielūgumu apstiprināšanas un uzaicinājumu noformēšanas kārtība"" , paredzot iespēju pieteikumu ārzemnieka ielūguma vai izsaukuma noformēšanai elektroniski vietnē www.latvija.lv iesniegt ar šā gada 1.decembri.


Pašlaik, piesaistot Eiropas Ārējo robežu fonda finansējumu, ir uzsākta vērienīga Latvijas Nacionālās vīzu informācijas sistēmas modernizācija, kuras ietvaros plānotas arī būtiskas izmaiņas sistēmas funkcionalitātē. Tiklīdz jaunā sistēma tiks nodota lietošanā, būs iespējams arī atsākt ārzemnieku ielūgumu un izsaukumu noformēšanu elektroniski portālā www.latvija.lv.

Šāda iespēja aizpildīt tiešsaistes formu ielūguma vai izsaukuma noformēšanai iedzīvotājiem bija pieejama jau iepriekš, taču sakarā ar pērn veiktajiem būtiskajiem grozījumiem Imigrācijas likumā un citos normatīvajos aktos šī elektroniskā pakalpojuma izmantošana tika apturēta.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ