Policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam K.Baumaņa un Beātes ielu krustojumā, Valmierā

27.09.2010

25.septembrī plkst.20.45 K.Baumaņa un Beātes ielu krustojumā sadūrušās automašīnas BMW un VW Passat. Sadursme notikusi, kad automašīna VW Passat vadītājs, 1946.gadā dzimis vīrietis, nav palaidis pa galveno ielu braucošo automašīnu BMW, ko vadījis 1968.gadā dzimis Alojas novada Brīvzemieku pagasta iedzīvotājs. Pēc sadursmes automašīna VW PASSAT "uzsista" uz gājēju pārejas pie krustojumā ar G.Apiņa ielu. Sadursmē bojātas abas automašīnas, cietušo nav.


Pēc sadursmes notikuma vietā ieradusies policijas ekipāža- divi satiksmes uzraudzības rotas darbinieki, kas noformējuši ceļu satiksmes negadījuma protokolu.

Paskaidrojumā pēc negadījuma Automašīnas BMW vadītājs norāda, ka automašīnu vadījis ar atļauto ātrumu – 50- 55 km/h, automašīnā pasažieri nav bijuši.

Pēc šodien interneta portālos izskanējušās informācijas par minēto ceļu satiksmes negadījumu, lai noskaidrotu patiesos notikušā apstākļus un lemtu par lietas materiāla nosūtīšanu auto tehniskās ekspertīzes veikšanai, policija lūdz atsaukties visus, kas var sniegt informāciju par notikušo ceļu satiksmes negadījumu.
Lai noskaidrotu patiesību, vispirms ir nepieciešams apzināt aculieciniekus.

Zvanīt: 26401970

Policija cer uz iedzīvotāju atsaucību un godaprātu, aicina nepalikt anonīmu interneta komentētāju līmenī, bet zvanīt uz norādīto telefonu, lai palīdzētu noskaidrot precīzus patiesos notikuma apstākļus un sauktu pie atbildības personu, kas izraisīja minēto ceļu satiksmes negadījumu.

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201363
28653999
dace.jukama@vidzeme.vp.gov.lv 

 

 

 


 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

9 komentāri

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ