L.Mūrniece tiksies ar glābējiem, kas atgriezušies no Moldovas

13.09.2010

Rīt, 14.septembrī, plkst. 14.00 iekšlietu ministre Linda Mūrniece tiksies ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsējiem-glābējiem, kuri vakar atgriezās no Moldovas, kur vienības „BaltFloodCombat” sastāvā palīdzēja cīnīties ar plūdu radītajām sekām.


„Puiši ir paveikuši labu darbu, pierādot savu profesionalitāti un atbildību pret veicamo darbu visas Eiropas mērogā. Es patiesi lepojos ar viņiem,” norāda L. Mūrniece.

Tikšanās laikā iekšlietu ministre un ugunsdzēsēji-glābēji pārrunās, kā norisinājās misija Moldovā, kādi bija darba un sadzīves apstākļi, veicamie uzdevumi un darba rezultāti.

Misijā Moldovā piedalījās pieci VUGD darbinieki - VUGD Operatīvās vadības pārvaldes (OVP) Operatīvās pārvaldīšanas nodaļas priekšnieks kapteinis Ivo Mežulis, OVP Operatīvās pārvaldīšanas nodaļas operatīvais dežurants kapteinis Andris Krots, Rīgas reģiona pārvaldes 8.daļas vada komandiera vietnieks virsseržants Sergejs Savčenko, Rīgas reģiona pārvaldes 7.daļas ugunsdzēsējs-glābējs kaprālis Jānis Dinbirs un Vidzemes reģiona brigādes Madonas daļas ugunsdzēsējs-glābējs kaprālis Dzintars Zaretoks.

Tikšanās notiks Iekšlietu ministrijas telpās, Čiekurkalna 1.līnijā 1.

„BaltFloodCombat" ir ES finansēts projekts sagatavošanās darbības ES ātrās reaģēšanas spējas nodrošināšanai, kas tiek īstenots sadarbojoties triju Baltijas valstu glābšanas dienestiem. Projekta uzdevums ir izveidot starptautisku augstas veiktspējas sūknēšanas moduli ar apmācītu personālu, efektīvu un modernu ekipējumu - plūdu seku likvidācijai katrā no Baltijas valstīm, reģistrējot to ES kopējā datu bāzē.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ