L.Mūrniece: reģionu vadība ir atbildīga par parādu rašanos Valsts policijā

16.04.2010

Reaģējot uz ziņām, ka Valsts policijai (VP) ir izveidojies parāds par komunālajiem maksājumiem un ekspertīžu veikšanu, iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir uzdevusi Valsts policijas priekšniekam Valdim Voinam sniegt paskaidrojumus, kā radušies parādi, kāpēc savlaicīgi netika veikti taupības pasākumi un kā VP plāno parādus atdot.


„Valsts policijai ir iedalīti pietiekami budžeta līdzekļi, un parādi ir radušies tikai nesaimnieciskas rīcības rezultātā. Ir nepieļaujami sagaidīt parāda uzkrāšanos un tikai tad domāt par telpu un tēriņu optimizāciju!” norāda iekšlietu ministre L.Mūrniece.

Ministre uzsver, ka Iekšlietu ministrijas vadība par savu prioritāti ir izvirzījusi darbinieku algu saglabāšanu esošajā līmenī un meklē iespējas izmaksāt piemaksas par labi veiktu darbu, tāpēc nav izprotama VP rīcība, pieļaujot parādu rašanos. „Rūpīgi sekošu līdzi, lai parādi netiktu segti uz atalgojuma un piemaksu rēķina,” norāda L.Mūrniece.

„Valsts policijas reorganizāciju pabeidzām pagājušā gada 1.septembrī, tad arī vajadzēja uzsākt telpu optimizāciju, nevis nogaidīt, kad beigsies apkures sezona un aptvert, ka telpas ir neadekvātas darbinieku skaitam un komunālie maksājumi pārāk lieli,” secina iekšlietu ministre L.Mūrniece.

„Atbildīgās Valsts policijas amatpersonas, kas savlaicīgi neveica taupības pasākumus, tiks sauktas pie atbildības” pauž iekšlietu ministre L.Mūrniece.

Paskaidrojumi VP priekšniekam jāiesniedz līdz šī gada 19.aprīļa plkst.11.00.


Sagatavoja:

Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213,
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv 
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-2, Rīga. LV 1026

 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ