Notiks otrā iekšlietu sistēmas darbinieku konference

01.04.2010

Šī gada 9.aprīlī, plkst. 10.00, notiks otrā iekšlietu sistēmas darbinieku konference. Konferencē plānots pārrunāt atalgojuma un sociālo garantiju izmaiņas amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm 2010.gadā, ministrijas un dienestu īstenotos sabiedrības informēšanas pasākumus, kā arī disciplināro praksi dienestos. Tajā piedalīsies dienestu pārstāvji no visiem reģioniem, kā arī ministrijas un dienestu vadība.


„Pirmā iekšlietu sistēmas darbinieku konference parādīja, cik svarīgi mūsu darbiniekiem no dažādiem dienestiem ir sanākt kopā, dalīties pieredzē un izrunāt kopīgos aktuālos jautājumus, tāpēc organizējam jau otro šāda veida konferenci,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Novērtējot iepriekšējo iekšlietu ministru, valsts sekretāru un dienestu vadītāju ieguldījumu iekšlietu sistēmas veidošanā, viņi ir aicināti piedalīties konferencē kā goda viesi. Konferencē aicināti piedalīties arī pārstāvji no policistu intereses pārstāvošām arodbiedrībām.

Konferences kopumā piedalīsies ap 300 iekšlietu sistēmas darbiniekiem.

Konferences norises vieta – Iekšlietu ministrija, Čiekurkalna 1.līnija 1. Pirmā iekšlietu sistēmas darbinieku konference notika 2009.gada 25.novembrī.

Mareks Matisons
 
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ