Akreditētas LU pārņemtās Policijas akadēmijas studiju programmas

19.02.2010

17.februārī, uz sešiem gadiem akreditētas četras studiju programmas, kuras Latvijas universitāte (LU) īsteno, nodrošinot likvidētās Latvijas Policijas akadēmijas studējošajiem iespēju pabeigt uzsāktās studijas.


„Līdz ar šo lēmumu Latvijas Policijas akadēmijas likvidācijas process ir sekmīgi pabeigts un šobrīd tiem studentiem, kuri mācījās Latvijas Policijas akadēmijā, tiek nodrošināta iespēja iegūt augstas kvalitātes zināšanas akreditētās studiju programmās Latvijas Universitātē,” pauž iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanas centra programmu akreditācijas komisijā tika pieņemts lēmums uz sešiem gadiem akreditēt četras augstākās izglītības studiju programmas: profesionālā augstākās izglītības studiju programmu „Tiesību zinātne”, profesionālā bakalaura studiju programmu „Publiskās tiesības”, akadēmiskā bakalaura studiju programmu „Tiesību zinātne” un maģistra akadēmiskā studiju programmu „Tiesību zinātne”.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā gādā LU pārņēma no likvidējamās Latvijas Policijas akadēmijas četras augstākās izglītības studiju programmas, kuras atbilstoši normatīvajiem dokumentiem tika sagatavotas un iesniegtas akreditācijai. Savukārt Latvijas Policijas akadēmijā īstenotās pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma „Civilā drošība un aizsardzība”, kā arī maģistra profesionālā studiju programma „Tiesību zinātne” netika pārņemtas, jo šajās programmās studējušie mācības beidza līdz Latvijas Policijas akadēmijas likvidācijai  šā gada 1.janvārī.

Atgādināsim, ka ar Ministru kabineta 2009.gada 30.jūnija rīkojumu Nr.422 „Par Latvijas Policijas akadēmijas likvidāciju” Iekšlietu ministrijai sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju bija uzdots nodrošināt šobrīd akadēmijā studējošajiem iespēju ar 2010.gada 1.janvāri turpināt studijas Latvijas Universitātē studiju programmās, kas pēc veida, iegūstamās kvalifikācijas un grāda ir iespējami tuvas pārtrauktajai studiju programmai.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ