Jūnijā notiks Iekšlietu ministrijas Sporta sezonas noslēguma sacensības

26.01.2010

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece šodien parakstījusi rīkojumu, kas nosaka, ka šogad, 4. un 5.jūnijā Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notiks Iekšlietu ministrijas (IeM) Sporta sezonas noslēguma sacensības.

 


„Pagājušais gads iekšlietu sistēmā bija grūts, tika veiktas nozīmīgas strukturālās reformas un ievērojami samazināts budžets, tāpēc, vismaz organizējot sporta sacensības, gribam saviem darbiniekiem radīt pozitīvas emocijas un dot iespēju atpūsties un pabūt visiem kopā,” pauž iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Sacensībās aicināti piedalīties visu iekšlietu sistēmas dienestu darbinieki. Plānots, ka iekšlietu sistēmas sportistu komandas sacentīsies minifutbolā, virves vilkšanā, strītbolā, volejbolā un kompleksajā stafetē.

Ar sacensību organizēšanu un norisi saistītie izdevumi tiks segti no Iekšlietu ministrijas Veselības un sociālo lietu valsts aģentūras sniegto maksas pakalpojumu ieņēmumiem.

IeM Sporta svētku sākums meklējams 1988.gadā, kad Kandavā tika noorganizēts pirmais sporta un atpūtas pasākums, kurā varēja piedalīties ikviens iekšlietu sistēmas darbinieks. Kandava izvēlēta par pasākuma norises vietu, jo te ir gan sporta komplekss, stadions un šautuve, gan arī mežs, kur var celt telšu pilsētiņu.

Pirmo gadu laikā pasākumā piedalījās ap 200 līdz 300 darbinieku, kuru vaļasprieks bija tūrisms. Taču ar katru gadu to skaits pieauga. Pēdējos gados Sporta svētkos Kandavā piedalījās jau vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku no dažādiem dienestiem un rajoniem, kā arī vieskomandas no ārvalstīm.

Iekšlietu ministrijas Sporta spēlēm Kandavā šogad aprit 22.gadadiena un tās notiek divdesmito reizi.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
tel.67219363, 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ