gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Ministre pateicas dienestiem par kārtības nodrošināšanu

14.01.2010

Vēlos izteikt pateicību visiem tiem iekšlietu sistēmas dienestu darbiniekiem, kas sekmīgi veica preventīvos pasākumus un 13.janvāra protesta akciju laikā nodrošināja sabiedrisko kārtību un drošību pilsētā. Pateicoties Jūsu apzinīgajam un profesionālajam darbam, protesta akcijas ir noritējušas mierīgi. Ja arī kādas provokācijas tika plānotas, tad sekmīgs sagatavošanās darbs tās jau laicīgi novērsa.


Vēlos arī paust savu gandarījumu par to, ka gan iekšlietu sistēmas dienesti, gan sabiedrība ir daudz mācījusies no pagājušā gada 13.janvāra notikumiem. Esam izvērtējuši pieļautās kļūdas un veikuši nepieciešamos uzlabojumus dienestu darbībā. Tāpat sabiedrība ir sapratusi, ka bezjēdzīga demolēšana un sava niknuma paušana ar nelikumīgiem līdzekļiem nedod nekādu rezultātu. Cilvēki ir sapratuši, ka ķieģeļu mētāšana nav risinājums.

Diemžēl tādi pasākumi, kā vakar „Antiglobālistu” rīkotā akcija pie jaunās „Parex bankas” ēkas, degradē protesta akciju un sabiedriskās domas paušanas būtību un arī lieki tērē iekšlietu sistēmas resursus.

Paldies par drošības un kārtības nodrošināšanu vakar Rīgas ielās. Jūsu profesionalitāte un godprātība, pildot dienesta pienākumus, ir labs piemērs tam, kādam ir jābūt iekšlietu sistēmas darbiniekam, kuram uzticas sabiedrība.

 

Ar cieņu,
iekšlietu ministre
Linda Mūrniece


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

1 komentārs

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ