“Esi drošs – neesi pārdrošs” uzvar A. Pumpura Rīgas 11. pamatskolas 8. klases komanda “Bermudu piecstūris”

13.07.2016

Pirmdien, 23. maijā, Līvu Akvaparkā norisinājās Iekšlietu ministrijas un sadarbības partneru organizētā projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” fināls Latvijas skolu 7.-8. klašu skolēniem. Titulu “Visdrošākā klase 2016” un galveno balvu no Līvu akvaparka sīvā cīņā ieguva Andreja pumpura Rīgas 11.pamatskolas 8. klases komanda “Bermudu piecstūris”.


Otro vietu konkursā ieguva Penkules pamatskolas 8. klases komanda “Šņores”, bet trešo vietu – Jēkabpils 3. vidusskolas 8. klases komanda “Savējie”. Konkursa organizatori apsveic godalgotās komandas un izsaka pateicību arī pārējām septiņām konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” fināla komandām – Sējas pamatskolas komandai “Arors”, Daugmales pamatskolas 7.klases komandai “Dzirkstele”, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 8. klases komandai "Kosmiskie vienradži", Salaspils 1. vidusskolas 8.c klases komandai “Gaisma”, Rīgas 15.vidusskolas 8.a klases komandai "Jaukas meitenes", Balvu Valsts ģimnāzijas 7.b klases komandai "Drošie drošībnieki" un Aizupes pamatskolas 8.klases komandai “Spicie”.

Iekšlietu ministrija izsaka pateicību projekta sadarbības partneriem - Līvu Akvaparkam, A/S „Latvijas Gāze”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, Valsts policijai, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, projekta atlases kārtās piedalījušos Latvijas skolu vadībai, pedagogiem un skolēniem par piedalīšanos un atbalstu, kā arī plašsaziņas līdzekļiem par informatīvo atbalstu, nostiprinot bērnu un jauniešu pamatzināšanas un izpratni par drošību ikdienā un rīcību kritiskās situācijās.

Lai šovasar mazinātu nelaimes gadījumu risku, operatīvo un drošības dienestu pārstāvji konkursa laikā organizēja arī preses konferenci par drošības jautājumiem, kuriem jāpievērš īpaša uzmanība skolēnu vasaras brīvlaikā. Preses konferencē par aktuālajiem drošības jautājumiem piedalījās Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Sarmīte Villere, A/S “Latvijas Gāze” Ekspluatācijas un tehniskās daļas vadītājs Normunds Krūmiņš un Līvu Akvaparka Glābšanas dienesta vadītājs Artis Kampenuss. 
       
Foto:
www.iem.gov.lv/lat/foto_un_video_galerija/foto_galerijas/

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv

 


Atpakaļ