Izmaksās materiālo pabalstu 1991.gada barikāžu laikā bojāgājušo milicijas darbinieku ģimenēm

12.01.2010

Pieminot 1991.gada barikāžu notikumus, Iekšlietu ministrija  arī šogad izmaksās materiālo pabalstu bojāgājušo milicijas darbinieku Sergeja Konoņenko un Vladimira Gamanoviča atraitnēm. Abi milicijas darbinieki gāja bojā 1991.gada 20.janvāra vakarā, apsargājot Iekšlietu ministrijas ēku.


„Tas ir veids, kā mēs varam pateikties par viņu varonību, drosmi un pašaizliedzību, pildot dienesta pienākumus, tādēļ, neskatoties uz samazināto ministrijas budžetu, arī šogad izmaksāsim materiālo pabalstu bojāgājušo milicijas darbinieku ģimenēm.,” pauž iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Šāds materiālais pabalsts tiek izmaksāts katru gadu, lai izteiktu atzinību bojāgājušo milicijas darbinieku Sergeja Konoņenko un Vladimira Gamanoviča varonīgajai rīcībai un līdzjūtību viņu ģimenes locekļiem.

1991.gada 20.janvāra vakarā milicijas speciālo uzdevumu vienība (OMON) sāka uzbrukumu Iekšlietu ministrijas ēkai Rīgā, Raiņa bulvārī 6, kā rezultātā, pildot dienesta pienākumus, gāja bojā milicijas darbinieki  - Sergejs Konoņenko un Vladimirs Gamanovičs.


Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv

 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ