Valsts policija gatava veikt drošības pasākumus 9.maijā

Attēls
Attēls
Valsts policija ir gatava nodrošināt sabiedrisko drošību un kārtību masu pasākumos, kas plānoti 9.maijā, pieminot Otrā pasaules kara beigas.

Valsts policija ir gatava nodrošināt sabiedrisko drošību un kārtību masu pasākumos, kas plānoti 9.maijā, pieminot Otrā pasaules kara beigas.

Iekšlietu ministrs Mareks Segliņš šodien, 24.maijā, pēc tikšanās ar Iekšlietu ministrijas dienestu vadītājiem norādīja, ka sabiedriskā kārtība un drošība 9.maijā tiks nodrošināta un nekādas nekārtības netiks pieļautas.

Ministrs uzsvēra, ka ir izprotama kara veterānu vēlme atzīmēt šo viņiem nozīmīgo datumu, taču tas jādara, ievērojot likumu. „Likuma prasības attiecas uz visiem, kā latviešu, tā krievu tautības iedzīvotājiem un jebkuru uzskatu paudējiem,” norādīja M.Segliņš, uzsverot, ka pasākuma laikā netiks pieļauta arī „demonstratīva alkohola lietošana”.

Savukārt Valsts policijas priekšnieks Aldis Lieljuksis, uzsverot, ka policijai jau ir izstrādāts plāns kārtības nodrošināšanas pasākumiem 9.maijā, aicināja iedzīvotājus maija sākumā gaidāmās brīvdienas pavadīt ar prieku, neaizrauties ar alkohola lietošanu un nesēsties pie stūres reibumā, lai ar neapdomīgu rīcību nesabojātu gaidāmo vasaru sev un citiem.

Pašlaik Rīgas domē saņemts viens pieteikums pasākumiem 9.maijā Uzvaras parkā pie pieminekļa Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no nacistiskajiem iebrucējiem.

Sanāksmē piedalījās Drošības policijas priekšnieks Jānis Reiniks, Valsts policijas priekšnieks Aldis Lieljuksis, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Valdis Voins un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Andris Dzenis.


Sagatavoja:
Laura Karnīte
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību departamenta
Preses centra vadītāja
Tālr. 7219176
Mob.tālr.: 29165007
laura.karnite@iem.gov.lv


Atpakaļ