Iekšlietu ministrs dosies vizītēs uz Balvu, Preiļu un Krāslavas rajoniem

Iekšlietu ministrs Dzintars Jaundžeikars no 13. līdz


Iekšlietu ministrs Dzintars Jaundžeikars no 13. līdz

Piektdien, 14.jūlijā, ministrs apmeklēs Preiļus, kur plkst. 10.00 tiksies ar Valsts policijas (VP) Preiļu rajona policijas pārvaldes vadību, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un Valsts robežsardzes (VRS) amatpersonām, bet plkst. 11.30 - Preiļu pašvaldības pārstāvjiem.

Pēc tam ministrs dosies uz Krāslavu, kur plkst. 14.00 ministram plānota tikšanās pašvaldības pārstāvjiem. Dz.Jaundžeikars iepazīsies arī ar IeM dienestu darbu Krāslavā, bet vēlāk apmeklēs Pāternieku robežpunktu.

Sestdien, 15.jūlijā iekšlietu ministrs piedalīsies Krāslavas novada domes organizētajā Specdienestu dienā, kuras mērķis ir popularizēt militāro un speciālo dienestu darbu Krāslavas novadā un veicināt jauniešu interesi par darbu šajos dienestos. Specdienestu dienas rīkošanu atbalsta arī Iekšlietu ministrija un tās dienesti – VUGD Krāslavas brigāde un VRS pasākumā demonstrēs speciālo tehniku – glābšanas automobiļus, kvadriciklus, kuteri u.c., ugunsdzēsēji rīkos avārijas seku likvidēšanas un glābšanas uz ūdeņiem paraugdemonstrējumus, savukārt robežsargi rādīs kinologu darbu.

Pasākumā jauniešiem būs iespēja iegūt informāciju par studijām IeM mācību iestādēs – VRS koledžā, VUGD koledžā un Latvijas Policijas akadēmijā.

Sīkāka informācija:

 

Krists Leiškalns

iekšlietu ministra palīgs
tālrunis
7219135

fakss 7219030
e-pasts: krists.leiskalns@iem.gov.lv  


Atpakaļ