Par akcijas „Policists, kuram es uzticos” rezultātiem līdz 30.decembrim

Iekšlietu ministrijas (IeM) rīkotajā akcijā „Policists, kuram es uzticos” līdz šā gada 30.decembrim saņemtas 276 anketas, ar kurām iedzīvotāji savas balsis ir atdevuši par 101 policijas darbinieku.


Iekšlietu ministrijas (IeM) rīkotajā akcijā „Policists, kuram es uzticos” līdz šā gada 30.decembrim saņemtas 276 anketas, ar kurām iedzīvotāji savas balsis ir atdevuši par 101 policijas darbinieku.

 

Iedzīvotāji policistus raksturo kā zinošus, laipnus, smaidīgus, pretimnākošus, taisnīgus, kas iedziļinās cilvēku problēmās.

 

Nepilnu četru nedēļu laikā iedzīvotāji, balsojot par kādu policijas darbinieku, galvenokārt izmantoja elektroniski publicēto akcijas anketu IeM mājas lapā, portālos „Delfi”, „IAuto” un „Likuma Vārdā”. Elektroniski saņemtas 182 anketas, bet ar pasta starpniecību - 94 anketas.

 

Līdz šī gada 30.decembrim saņemtas 68 anketas no Talsu rajona, 37 – no Rīgas rajona, 26 – no Liepājas rajona, 24 – no Valmieras rajona, 18 – no Valkas rajona, 16 – no Jēkabpils rajona, 15 – no Jelgavas rajona, 13 – no Limbažu rajona, 12 – no Cēsu rajona, 11 – no Daugavpils rajona, sešas – no Saldus rajona, četras – no Aizkraukles un Dobeles rajona, trīs – no Balvu, Bauskas, Jūrmalas, Madonas un Rēzeknes rajona, divas – no Gulbenes un Preiļu rajona, savukārt pa vienai anketai ir saņemts no Kuldīgas, Ludzas un Tukuma rajona.

 

Vēl nav saņemta neviena anketa no Alūksnes, Krāslavas, Ogres un Ventspils rajona.

 

IeM rīkotā akcija „Policists, kuram es uzticos” sākās šī gada 5.decembrī un ilgs līdz 2006.gada 5.februārim.

 

Akcijas mērķis ir apzināt un godināt tos Valsts policijas darbiniekus, kuri ieguvuši lielāko sabiedrības uzticību un atzinību, godprātīgi kalpojot sabiedrībai.

 

Akcijā „Policists, kuram es uzticos” var piedalīties visi Latvijas iedzīvotāji, izņemot Valsts policijas darbiniekus. Lai nobalsotu par labāko policistu, ir jāizgriež un jāaizpilda anketa, kas ir publicēta Latvijas reģionālajos un centrālajos laikrakstos, un jānosūta IeM, Raiņa bulvāris 6, Rīga, LV 1050 ar norādi „Akcija „Policists, kuram es uzticos””. Nobalsot var arī elektroniski IeM mājas lapā – www.iem.gov.lv, kā arī portālos „Delfi”, „IAuto” un „Likuma Vārdā”.

 

Citā veidā aizpildītas anketas tiek uzskatītas par nederīgām.

 

Lai nepieļautu, ka viens cilvēks balso vairākas reizes, pamatojoties uz apstiprināto akcijas nolikumu, anketā ir jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta un kontaktu tālrunis, kā arī jāraksturo policijas darbinieka attieksme saskarsmē ar iedzīvotājiem, minot konkrētus gadījumus. Anketās obligāti ir arī jānorāda policijas darbinieka vārds, uzvārds, darba vieta (amata nosaukums).

 

Akcijas noslēgumā apbalvos ne tikai katra Latvijas reģiona labākos policistus, par kuriem nobalsos visvairāk, bet arī trīs visinteresantāko anketu iesniedzējus.

 

IeM aicina drukātos plašsaziņas līdzekļus atbalstīt akciju, publicējot akcijas anketu. To elektroniski MsWord, pdf un cdr formātā krievu un latviešu valodā iespējams saņemt IeM Preses centrā (Dace Ekerte, tālr. 7219213, 6809515, dace.ekerte@iem.gov.lv).


Atpakaļ