VRS priekšnieka vietniekam G.Pujātam piešķir ģenerāļa pakāpi

05.11.2018

Pirmdien, 5.novembrī Ministru kabinets piešķīra ģenerāļa speciālo dienesta pakāpi Valsts robežsardzes priekšnieka vietniekam pulkvedim Guntim Pujātam.


 G. Pujāts ir nodienējis Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā paredzēto laiku pulkveža dienesta pakāpē, kas nepieciešams ģenerāļa pakāpes saņemšanai, kā arī viņa amatpersonas darbības un tās rezultātu novērtējums atbilst noteiktajām prasībām.

Latvijas Policijas akadēmijā G. Pujāts ir ieguvis profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnē. Pēc Latvijas Policijas akadēmijas absolvēšanas, no 1998. gada līdz 2006. gadam G. Pujāts ir ieguvis profesionālo pieredzi gan kriminālizmeklēšanas, gan personāla vadības jomā, ieņemot dažādus amatus Valsts policijā kriminālizmeklēšanas jomā.

Dienestā iekšlietu nozares iestādēs G. Pujāts ir kopš 1993. gada. No 2006. gada G.Pujāts pildīja Valsts robežsardzes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieka amata pienākumus - viņa vadībā tika attīstīta un pilnveidota Valsts robežsardzes operatīvā un izmeklēšanas darbība. Savukārt 2017. gadā G.Pujāts iecelts Valsts robežsardzes priekšnieka vietnieka amatā.

Dienesta laikā G. Pujāts apbalvots 35 reizes, tai skaitā 2013. gadā G.Pujātam piešķirts 3.šķiras Viestura ordenis un viņš iecelts par Viestura ordeņa komandieri.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ