Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs D.Trofimovs piedalās konferencē par drošību un izaicinājumiem ceļu satiksmē

4.aprīlī, Rīgas Motormuzejā norisināsies Valsts policijas (VP) sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) un Eiropas ceļu policijas tīklu (TISPOL)  rīkotā starptautiskā konference “Ceļu satiksmes drošība, aktualitātes un izaicinājumi”, kurā tiksies satiksmes drošības jomas eksperti no Baltijas un citām Eiropas Savienības dalībvalstīm, lai diskutētu par aktuālajiem jautājumiem ceļu satiksmes uzraudzībā.


Konferences pirmā daļa tiks veltīta prezentācijām un diskusijām, savukārt otrā daļa ir atvēlēta praktiskām apmācībām par policijas darbinieku personīgās drošības ievērošanu, formējot ceļu satiksmes negadījumus.

Jomas eksperti konferencē mēģinās rast atbildi uz jautājumu, kāpēc ceļu satiksmes noteikumu klaja neievērošana ir uzskatāma par vienu no pašapliecināšanās veidiem, pret ko sabiedrība bieži vien ir iecietīga?

Tāpat konferencē tiks apspriesti Latvijai tādi aktuāli ceļu satiksmes drošības jautājumi kā vidējā braukšanas ātruma (POINT TO POINT) sistēmas ieviešana, alternatīvas administratīvā soda veidam administratīvais arests par braukšanu reibumā un citi aktuāli jautājumi.

Ceļu satiksmes drošības konferences laikā rīt, 4.aprīlī, no pulksten 10:40 līdz 11:20 paredzēts laiks arī preses brīfingam un individuālām intervijām ar Iekšlietu ministrijas valsts sekretāru Dimitriju Trofimovu, Valsts policijas priekšnieka pienākumu izpildītāju Arti Velšu, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieku Normundu Krapsi, TISPOL ģenerālsekretāri Ruth Purdie, kā arī ar Igaunijas un Lietuvas ceļu policijas priekšniekiem.


Atpakaļ