Apbalvo volejbola komandu «RTU/Robežsardze»

20.06.2017

«Jūs spēlējāt ļoti labi! Jums vajadzētu doties vēl tālāk un spēlēt plašākā mērogā!» Ar šiem vārdiem Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis pirmdien, 19. jūnijā, sveica RTU volejbola komandu «RTU/Robežsardze» ar izcīnīto Latvijas volejbola čempiona titulu. Volejbolisti saņēma diplomus un piemiņas balvas no RTU, Iekšlietu ministrijas un Latvijas Robežsardzes vadības.


Apbalvojumus saņēma «RTU/Robežsardze» sportisti Ingars Ivanovs, Aleks Kuļeševics, Edgars Igaunis, Vladimirs Visockis, Gatis Garklāvs, Oļegs Holodņuks, Rolands Ozoliņš, Andrejs Zavarotnijs, Atvars Ozoliņš, Antons Nazarovs, Aleksandrs Avdejevs, Edgars Zaiženijs, Ivars Strautiņš, Māris Lancmanis.

«Uzvarēt nav viegli — tas ir nopietns darbs, nopietna spēle,» volejbolistus sveicot, sacīja Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis. «RTU/Robežsardzē» apvienojušies divu organizāciju — RTU un Iekšlietu ministrijas padotībā esošās Valsts robežsardzes sportisti. A. Sausnītis akcentēja, ka šis labs piemērs, kā volejbols apvieno «augstskolas, iestādes, dažādas tautības un pārliecības, un tad arī var uzvarēt».

Savukārt iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, sveicot sportistus, teica paldies viņu trenerim Raimondam Vildem, kas komandu aizvedis līdz Latvijas čempiona titulam. Volejbolistus sveica arī  Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktors Uģis Iskrovs, «RTU/Robežsardzes» prezidents Ivars Strautiņš un komandas menedžeris Ainārs Dakša.

Šā gada 29. aprīlī «RTU/Robežsardze» jau otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempioniem volejbolā vīriem pēc tam, kad viesos finālsērijas ceturtajā spēlē piecu setu cīņā ar 3:2 (-16, 21, -17, 14, 13) pieveica pretiniekus – volejbola komandas «Poliurs/Ozolnieki» sportistus. Sērijā «RTU/Robežsardze» uzvarēja ar 3:1. Otro vietu čempionātā ieņēma «Poliurs/Ozolnieki», savukārt trešo – «Biolars/Jelgava» volejbolisti.

RTU


Atpakaļ