Akcijas “Apskauj Latviju” interaktīvajā kartē savu iestādīto ozolu varēs atzīmēt ikviens Latvijas iedzīvotājs

03.05.2017

Ceturtdien, 4.maijā akcijā “Apskauj Latviju” Latvijas valsts simtgadei veltītie ozoli tiks stādīti 45 Latvijas pierobežas pašvaldībās un arī atzīmēti interaktīvajā kartē interneta vietnē http://apskaujlatviju.lv100.lv/.


Oficiālās Latvijas valsts simtgades ozolu stādīšanas vietas un pasākumu norises laikus jau šobrīd var apskatīt interaktīvajā kartē interneta vietnē https://apskaujlatviju.lv100.lv/.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties oficiālajos Latvijas simtgades ozolu stādīšanas pasākumos kādā no 45 pašvaldībām, kā arī pēc 4.maija par godu Latvijas valsts simtgadei iestādīt arī ozolu savā īpašumā. Individuāli stādītos ozolus ikviens varēs atzīmēt interaktīvajā kartē pēc 4.maija.

Ikviens iedzīvotājs interaktīvajā kartē varēs norādīt precīzas iestādītā ozola koordinātas, pievienot foto un vēlējumu, kam par godu šis ozols ir iestādīts. Iedzīvotāju ievadītā informācija kartē parādīsies pēc tam, kad tā tiks apstiprināta no kartes administratora puses.

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā Iekšlietu ministrija un Latvijas valsts simtgades birojs aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties Latvijas simtgades svinību atklāšanas akcijā “Apskauj Latviju”. Akcijas laikā visas dienas garumā gar Latvijas robežu tiks izveidota simboliska garīguma sardze – iestādīti 100 Latvijas simtgadei veltīti ozoli.
Akcija ir vērsta uz Latvijas tautas vienotības un piederības sajūtas spēcināšanu, tāpēc ikviens iedzīvotājs ir aicināts izvēlēties kādu no sev tuvākajām 45 pašvaldībām, kur piedalīties simtgadei veltītā ozola stādīšanā un pašvaldību īpaši sarūpētajos svētku pasākumos ar Baltā galdauta svētkiem, koncertiem un citām Latvijas neatkarības atjaunošanas dienai veltītajām aktivitātēm.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ