Ēnu dienas dalībnieki iepazīs iekšlietu nozares amatpersonu darbu

01.02.2017

Trešdien, 15. februārī, Iekšlietu ministrijā un tās padotībā esošajās iestādēs notiks Ēnu diena, kurā tās dalībnieki - skolēni no dažādām Latvijas skolām, varēs sekot līdzi iekšlietu nozares amatpersonu darba ikdienai. Iekšlietu ministra un iekšlietu dienestu vadītāju “ēnas” dienu sāks ar dalību ministra vadītajā operatīvajā sanāksmē.


Iekšlietu ministrijā Ēnu dienas dalībniekiem ir iespēja "ēnot" iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski, ministrijas parlamentāro sekretāri Eviku Siliņu, valsts sekretāres vietnieku Nozares politikas departamenta direktoru Dimitriju Trofimovu, Finanšu vadības departamenta direktori Larisu Tumaņanu un Administratīvā departamenta Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāju Guntu Skrebeli.

Ēnu dienā aktīvi piedalīsies arī Iekšlietu ministrijas padotībā esošās iestādes – Valsts policija (VP), Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts robežsardze (VRS), Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) un Nodrošinājuma valsts aģentūras darbu

Vairāk nekā desmit jauniešiem būs iespēja sekot līdzi VP priekšnieka Inta Ķuža dienas gaitām un uzzināt vairāk par priekšnieka amata pienākumiem, savukārt pārējie skolēni varēs tuvāk iepazīt Rīgas reģiona iecirkņu darba specifiku. Ēnu diena aktīvi norisināsies arī VP reģionālajās pārvaldēs un Valsts policijas koledžā.

VRS šogad piedāvā “ēnot” augsta līmeņa vadītājus Ventspilī, Rīgā, Liepājā, Mērsragā un Pāvilostā. Savukārt VUGD Ēnu dienas ietvaros skolēniem būs iespēja iejusties ugunsdzēsēja glābēja, posteņa komandiera, ugunsdrošības inspektora vai citu dienesta amatpersonu amatos.

Nodrošinājuma valsts aģentūrā "ēnotājiem" būs iespēja uzzināt, kā tiek apsaimniekotas iekšlietu sistēmas ēkas un kā tiek rīkoti iepirkumu konkursi, lai sagādatu visu nepieciešamo policistu, robežsargu un ugunsdzēsēju sekmīgam darbam.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ