Iekšlietu ministrijas vadība piedalīsies barikāžu atcerei veltītajos pasākumos

19.01.2017

Piektdien, 20.janvārī, Iekšlietu ministrijas un iekšlietu nozares vadība piedalīsies 1991.gada barikāžu atcerei veltītajos pasākumos, kā arī tiksies ar barikāžu dalībniekiem.


Plkst.11.30 iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone - Godmane un iekšlietu dienestu vadītāji, kā arī barikāžu dalībnieki dosies uz barikāžu laikā bojā gājušo atdusas vietām II Meža kapos. Atceres pasākuma dalībnieki noliks ziedus pie A.Slapiņa, E.Riekstiņa, S.Konoņenko, J.Podnieka un G.Zvaigznes atdusas vietām.

Plkst.12.00 Iekšlietu ministrijā R.Kozlovskis tiksies ar barikāžu dalībniekiem un barikāžu laikā pret Iekšlietu ministriju vērstajā bruņotajā uzbrukumā cietušajiem darbiniekiem, kā arī bojā gājušo milicijas darbinieku S.Konoņenko un V.Gomanoviča ģimenes locekļiem.

Savukārt plkst.14.00 iekšlietu nozares amatpersonas piedalīsies ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa, kā arī pie kritušo piemiņas vietām Bastejkalnā un pie bijušās Iekšlietu ministrijas ēkas izvietotās piemiņas plāksnes.


 
Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ