Latvijas un Uzbekistānas amatpersonas pārrunā sadarbību cīņā pret organizēto noziedzību

03.11.2016

Piektdien, 4. novembrī, Iekšlietu ministrijā notika Latvijas Republikas un Uzbekistānas Republikas Kopīgās komisijas sēde par sadarbību cīņā pret organizēto noziedzību, terorismu, nelegālu narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru apriti.


 

Uzbekistānas delegāciju pārstāvēja Uzbekistānas Republikas iekšlietu ministra vietnieks Saidkarims Nišanbajevs, Uzbekistānas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Afzals Artikovs, kā arī pārstāvji no Uzbekistānas Republikas Ģenerālprokuratūras, Nacionālā drošības dienesta un Iekšlietu ministrijas.

Latvijas delegāciju pārstāvēja Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa, valsts sekretāres vietnieks Dimitrijs Trofimovs, kā arī pārstāvji no Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas un Tieslietu ministrijas. 

Uzbekistānas delegācijas pārstāvji informēja par narkotisko vielu aprites apkarošanas un cilvēktirdzniecības apkarošanas tendencēm Uzbekistānā. Savukārt Latvijas Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvji iepazīstināja Uzbekistānas delegāciju ar situāciju Latvijā narkotisko, psihotropo un jauno psihoaktīvo vielu apkarošanas jomā, narkotisko vielu kontrabandas apkarošanu, kā arī cilvēktirdzniecības apkarošanas tendencēm Latvijā. Valsts robežsardzes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji iepazīstināja klātesošos ar aktualitātēm nelegālās imigrācijas apkarošanā un Latvijas civilās aizsardzības sistēmu.  

Foto galerija.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv
 

 


Atpakaļ