Iekšlietu nozares amatpersonas par teicamu darbu saņēma apbalvojumus

02.11.2016

Ceturtdien, 3. novembrī, Iekšlietu ministrijā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, notika svinīgais apbalvošanas pasākums par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 98.gadadienai.


 

Pasākumā Iekšlietu ministrijas un tās padotībā esošo iestāžu amatpersonas par teicamu darbu saņēma Minstru kabineta un Iekšlietu ministrijas apbalvojumus: Ministru kabineta Atzinības rakstus; apbalvojumu “Par Pašaizliedzību”; Iekšlietu ministrijas Zelta, Sudaraba un Bronzas Goda zīmes; speciālās dienesta pakāpes pirms termiņa; personīgos šaujamieročus; kā arī Iekšlietu ministrijas Goda rakstus un Pateicības. 

Tika apbalvotas Iekšlietu ministrijas, Valsts robežsardzes, Valsts policijas, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Iekšlietu ministrijas Informācijas centra un Nodrošinājuma valsts aģentūras amatpersonas. 

Ar Iekšlietu ministrijas ZELTA “Goda zīmi” apbalvota Iekšlietu ministrijas Nozares
politikas departamenta Politikas izstrādes nodaļas vecākā referente Lāsma Stabiņa.

Ar Iekšlietu ministrijas SUDRABA “Goda zīmi” apbalvota Iekšlietu ministrijas Nozares
politikas departamenta Politikas izstrādes nodaļas vecākā referente Vita Zaķe - Zaikovska.

Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvota Iekšlietu ministrijas Juridiskā departamenta Normatīvo aktu nodaļas juriskonsulte Dzintra Rancāne.

Ar Iekšlietu ministrijas Pateicību apbalvoti Iekšlietu ministrijas Iekšējā audita nodaļas auditors Māris Laže un Nozares politikas departamenta Politikas izstrādes nodaļas vecākā referente Olga Dabiža.


Saraksts ar apbalvojumu saņēmējiem.

Foto no pasākuma.
 
Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv

 

 

 

 

 

 


Atpakaļ