VUGD Ērgļu posteņa jaunceļamās ēkas pamatos iemūrēta vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm

20.10.2016

Ceturtdien, 20. oktobrī, Ērgļos, Rīgas ielā 20, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Madonas daļas Ērgļu posteņa jaunceļamā depo pamatos tika iemūrēta vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm. Jaunajā depo ēkā ir paredzētas darba vietas arī Ērgļu novada policistiem.


Savu vēstījumu, kā arī simbolisku suvenīru no savas puses, kapsulā ielika Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa, Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ēriks Ivanovs, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks ģenerālis Normunds Plēgermanis, Ērgļu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Guntars Velcis un SIA “Bazalts” valdes priekšsēdētājs Jānis Ozols.

Ērgļu depo šogad ir jau trešais VUGD jaunceļamais objekts, ko savā vēstījumā nākotnei uzsvēra arī Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ēriks Ivanovs:

“Seno teicienu –“trīs lietas, labas lietas”, pilnībā apstiprina šodien notiekošais Ērgļos. Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūras uzraudzībā 2016. gadā tiek uzsākta jau trešā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo celtniecība.

Vecais, 21. gadsimta tehniskajām vajadzībām neatbilstošais, depo ir nojaukts, un jaunajā būvlaukumā jau redzamas jaunā depo aprises. Mēs ceram, ka sadarbība ar būvfirmu būs veiksmīga un jaunā depo ēka kalpos ugunsdzēsējiem ilgi, tādēļ šodienas vēstījumu izlasīt varēs tikai pēc ļoti ilga laika.”

Foto: www.iem.gov.lv/lat/foto_un_video_galerija/foto_galerijas/
 

Sagatavoja:

Ieva Rekšņa
Nodrošinājuma valsts aģentūras sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob.t. 29130397
 

 


Atpakaļ