Ugunsdzēsēji, policisti un robežsargi psiholoģisko sagatavotību stiprinās “Dzintaros”

17.08.2016

Trešdien, 17. augustā, Jūrmalā, Dzintaros ar iekšlietu ministra Riharda Kozlovska un Iekšlietu ministrijas valsts sekretāres Ilzes Pētersones-Godmanes dalību tika atklāta Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra nodaļa “Dzintari”, kurā iekšlietu dienestu amatpersonām tiks sniegti psiholoģiskā atbalsta kursi.


 

Šajā nodaļā amatpersonas varēs paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju un izglītoties psiholoģiskajos jautājumos, piemēram, apgūt pašregulācijas iemaņas, paaugstināt stresa noturību, lai sekmētu darba specifikai raksturīgo izdegšanas novēršanu, kā arī pilnveidotu savu fizisko sagatavotību.

Psiholoģiskā atbalsta kursa periodā 12 dienās amatpersonām ir iespēja 80 stundu laikā iziet psiholoģiskās apmācības nodarbības, kā arī fiziskās sagatavotības nodarbības. Apmācība tiek organizēta gan lekciju veidā, gan grupu nodarbībās, piemēram, ar mākslas terapijas elementiem, kā arī vizualizācijas nodarbībās un individuālās psihologa konsultācijās.

Papildus tam šajā nodaļā “Dzintari” ir ierīkota arī mūsdienīga sporta zāle, kā arī tiek piedāvātas sporta nodarbības brīvā dabā – nūjošana, skriešana, nodarbības ar jogas elementiem, veloaktivitātes, baseina apmeklējums (aukstajā laika periodā).

Nodaļa arī nodrošinās apmācību programmu amatpersonām pēc dienesta pienākumu veikšanas paaugstināta stresa situācijās, kā arī krīzes vai katastrofas  apstākļos, tai skaitā, pirms vai pēc dalības starptautiskās misijās.

Amatpersonu nosūtīšanas kārtība psiholoģiskā atbalsta kursa saņemšanai ir noteikta Iekšlietu ministrijas iekšējos noteikumos.

Foto: www.iem.gov.lv/lat/foto_un_video_galerija/foto_galerijas/

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv  
 

 

 

 

 


Atpakaļ