Iekšlietu ministrs R. Kozlovskis sveic iekšlietu nozares esošos un bijušos darbiniekus ar Viestura ordeņa saņemšanu

07.05.2013

Sestdien, 4. maijā par nopelniem Latvijas valsts labā vienu no valsts augstākajiem apbalvojumiem – Viestura ordeni saņem vairākas iekšlietu nozares bijušās un esošās amatpersonas. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis sveic amatpersonas ar augstā apbalvojuma saņemšanu.


Par Viestura ordeņa lielvirsniekiem iecelti bijušais Latvijas Republikas iekšlietu ministrs, atvaļinātais policijas pulkvedis Ziedonis Čevers un bijušais Valsts policijas priekšnieks, atvaļinātais policijas ģenerālis Juris Rekšņa, bet par Viestura ordeņa komandieriem tika iecelti Rīgas Pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Geduševs, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks, pulkvedis Normunds Plēgermanis, Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes priekšnieks un pulkvedis Vladimirs Zaguzovs.

Par Viestura ordeņa virsniekiem iecelti Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Aviācijas dienesta priekšnieks, majors Juris Koreņevskis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Operatīvās vadības pārvaldes priekšnieks, pulkvežleitnants Ints Sēlis.

Par Viestura ordeņa kavalieri iecelts Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas dienesta Kinoloģijas centra priekšnieks, kapteinis Valdis Bikovskis.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv

 


Atpakaļ