Iekšlietu ministrijā, Valsts policijā un Valsts policijas koledžā viesojas amatpersonas no Baltkrievijas

28.01.2011

Piektdien, 28. janvārī Iekšlietu ministrijā oficiālā vizītē viesosies amatpersonas no Baltkrievijas Republikas. Lai attīstītu ministriju divpusējo sadarbību tiesībaizsardzības jomā un dalītos pieredzē personāla sagatavošanā, ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone tiksies ar Baltkrievijas iekšlietu ministra vietnieku, Galvenās kadru pārvaldes priekšnieku, milicijas pulkvedi Anatoliju Kuriļecu.


A. Kuriļecs tiks iepazīstināts arī ar Iekšlietu ministrijas ēku kompleksu un tajā ievietotajām ministrijas iestādēm, kā arī tiksies ar Valsts policijas priekšnieku Arti Velšu.

Baltkrievijas Republikas delegācija apmeklēs Valsts policijas koledžas I Starptautisko zinātnisko konferenci “Cilvēkdrošības tiesiskie, socioloģiskie un psiholoģiskie aspekti”, kā arī tiksies ar Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas vadību.

Vizītes laikā šodien plānots noslēgt savstarpējās sadarbības vienošanās protokolu starp Valsts policijas koledžu un Baltkrievijas Republikas Iekšlietu ministrijas akadēmiju, ar mērķi turpmāk augstskolām sadarboties profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas jomās, kopīgu apmācību kursu, semināru un konferenču organizēšanā.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ