MK atbalsta palīdzības sniegšanu Krievijai mežu ugunsgrēku likvidēšanā

10.08.2010

Ministru kabineta (MK) sēdē šodien, 10. augustā atbalstīts Iekšlietu ministrijas(IEM) sagatavotais MK rīkojuma projekts „Par palīdzības sniegšanu Krievijas Federācijai mežu ugunsgrēku un to radīto seku likvidēšanas pasākumos”.


Saskaņā ar projektā paredzēto, šodien uz Krievijas Federāciju dalībai mežu ugunsgrēku un to radīto seku likvidēšanas pasākumos tika nosūtītas divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta autocisternas, štāba automobilis un 12 atbilstoši apmācītas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta(VUGD) amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm.

Paredzēts arī veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu nepieciešamo koordināciju un komunikāciju ar Krievijas Federācijas atbildīgajām institūcijām un Ugunsdzēsības vienību.

VUGD priekšnieks nosaka Ugunsdzēsības vienības sastāvu, nodrošinājumu un dalības laiku mežu ugunsgrēku un to radīto seku likvidēšanas pasākumos, saskaņojot to ar Krievijas Federācijas atbildīgajām institūcijām.

VUGD rīkojuma izpildi nodrošina apstiprināto valsts budžeta līdzekļu ietvaros.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ