Vērtēs narkomānijas radītās sociālās izmaksas un turpmākās valsts pretnarkotiku politikas pamatnostādnes

10.08.2010

Rīt, 11. augustā plkst. 15.00 Ministru kabinetā(MK), Ministru prezidenta zālē notiks Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas padomes sēde.


Padome vērtēs Iekšlietu ministrijā(IEM) izstrādāto „Narkotisko un psihotropo vielu un to atkarības izplatības ierobežošanas un kontroles pamatnostādņu 2010. – 2016. gadam” projektu, kā arī skatīs Veselības ekonomikas centra un Baltijas starptautiskā ekonomikas politikas studiju centra veiktā pētījuma rezultātus par  narkomānijas radītajām sociālajām izmaksām Latvijā.

Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas padome ir no citām politiskās koordinācijas veidojumiem neatkarīga institūcija, kuras uzdevumos ietilpst koordinēt valsts un pašvaldību institūciju, kā arī to pakļautībā un pārraudzībā esošo iestāžu un citu publisko un privāto tiesību subjektu darbību narkotisko un psihotropo vielu un prekursoru legālās un nelegālās aprites kontrolē un narkomānijas novēršanā un apkarošanā.

Padomi vada Ministru prezidents un tās sastāvā ir iekšlietu ministrs; izglītības un zinātnes ministrs; labklājības ministrs; reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs; tieslietu ministrs; veselības ministrs; Finanšu ministrijas valsts sekretārs; Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks; Veselības ekonomikas centra Sabiedrības veselības departamenta direktors; Valsts policijas Narkotiku apkarošanas biroja priekšnieks; Valsts ieņēmumu dienesta Muitas kriminālpārvaldes direktors.
 
 
Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ