Nodrošinājuma valsts aģentūra nāk pretī studentiem

03.08.2010

Ministru kabineta sēdē 3. augustā atbalstīti Iekšlietu ministrijas izstrādātie grozījumi MK 2009. gada 30. novembra noteikumos Nr. 1364 „Noteikumos par Nodrošinājuma valsts aģentūras sniegto publisko maksas pakalpojumu cenrādi”.


Minētie grozījumi paredz papildināt Nodrošinājuma valsts aģentūras maksas pakalpojumu cenrādi ar jauniem pakalpojumiem, piemēram – ņemot vērā Valsts policijas koledžas studiju programmas specifiku un studentu pieprasījumu, tiek paredzēta iespēja īrēt dzīvojamo telpu dienesta viesnīcā Rīgā, Ezermalas ielā 4A arī uz 1 diennakti, par to maksājot Ls 3. Līdz šim īsākais laiks, uz kādu bija iespēja īrēt dienesta viesnīcu, bija 1 mēnesis.

Lai radītu iespēju piesaistīt klientus kultūras pasākumu norises laikā, ir paredzēta iespēja piemērot atlaidi līdz 10% viesnīcu pakalpojumiem Jūrmalā, Piestātnes ielā 6/14, slēdzot viesnīcu pakalpojumu līgumus ar tūrisma organizācijām un kultūras pasākumu organizatoriem. Maksa par 10% tiek samazināta, ja tiek pirkti vismaz 10 viesnīcas numuriņi uz 30 diennaktīm.

Grozījumi precizē arī pievienotās vērtības nodokļa likmi viesnīcu pakalpojumiem, kā arī precizē sporta zāles Liepājā, Bāriņu ielā 3 nomas maksu.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ