Izvērtēs 2010.gadā veikto plūdu novēršanas pasākumu rezultātus

03.06.2010

Rīt, 4.jūnijā, plkst. 11.00 Iekšlietu ministrijā notiks sarunas starp 2010. gada plūdu novēršanā iesaistītajām institūcijām, lai izvērtētu veikto plūdu novēršanas pasākumu rezultātus.


„Šogad piedzīvotie plūdi bija pārbaude dažādu institūciju spējai mobilizēties kritiskām situācijām, sadarboties un savstarpēji saprasties, lai īstenotu galveno mērķi – novērstu plūdu iespējamību un mazinātu to ietekmi uz iedzīvotāju ikdienu. Tagad visām iesaistītajām pusēm ir svarīgi pārrunāt plūdu novēršanas pasākumu norisi un vienoties par tiem pasākumiem, kas jāveic, lai novērstu identificētās nepilnības,” pauž iekšlietu ministre L. Mūrniece.

Sanāksmes dalībnieki pārrunās 2010.gada plūdu novēršanas pasākumu norisi, valsts un pašvaldību institūciju savstarpējo sadarbību, kā arī nepieciešamos papildinājumus normatīvajā regulējumā.

Sarunu rezultātā plānots vienoties par Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sagatavotā „Informatīvā ziņojuma par 2010.gada veiktajiem plūdu novēršanas pasākumu rezultātiem” gala versiju, kuru iesniegs tālākai izvērtēšanai Krīzes vadības padomē.

Sanāksmē piedalīsies iekšlietu ministre L.Mūrniece, pārstāvji no VUGD, Valsts policijas, Aizsardzības ministrijas, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, a/s „Latvenergo”, a/s „Latvijas Gāze”, Rīgas brīvostas pārvaldes, valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs", Latvijas Pašvaldību savienības, Jēkabpils pilsētas domes, Pļaviņu novada domes, Jelgavas pilsētas domes, Jelgavas novada domes, Jūrmalas pilsētas domes un Rīgas domes izpilddirekcijas.

Sanāksme norisināsies Iekšlietu ministrijas telpās, Čiekurkalna 1.līnijā 1.


Mareks Matisons

Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv;
twitter.com/IeM_gov_lv; www.draugiem.lv/IeM-gov-lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ