Iekšlietu ministre Linda Mūrniece pasniegs Iekšlietu ministrijas apbalvojumus

10.05.2010

Rīt, 11.maijā, plkst. 11.00, iekšlietu ministre Linda Mūrniece piedalīsies Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienai veltītā svinīgā pasākumā, kurā par ieguldījumu valsts politikas īstenošanā, kārtības, drošības un likumības nodrošināšanā apbalvos 57 iekšlietu sistēmas darbiniekus.


„Piešķirot Iekšlietu ministrijas apbalvojumus, mēs izsakām pateicību un atzinību tiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem, kuri ir godprātīgi un pašaizliedzīgi strādājuši savā profesijā un tādējādi sekmējuši sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu valstī. Šajā laikā ir īpaši svarīgi, lai iedzīvotāji uzticētos iekšlietu sistēmas amatpersonām un zinātu, ka pie viņiem var vērsties pēc palīdzības. Savukārt, augsti profesionāli un savu darbu priekšzīmīgi pildoši ministrijas darbinieki nodrošina nozares politikas veidošanu un sekmīgu iekšlietu sistēmas funkcionēšanu,” pauž iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi ar Iekšlietu ministrijas (IeM) zelta „Goda zīmi” tiks apbalvoti 6 iekšlietu sistēmas darbinieki, ar sudraba „Goda zīmi” apbalvos 7, un ar bronzas „Goda zīmi” apbalvos 15 iekšlietu sistēmas profesionāļus. Amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm kā apbalvojumu saņems arī speciālo dienesta pakāpi pirms termiņa. Tiks pasniegtas arī IeM pateicība un goda raksti.

Apbalvošanas ceremonija norisināsies Iekšlietu ministrijas telpās, Čiekurkalna 1.līnijā 1.

Pasākuma laikā paredzētas mediju klātbūtnes iespējas. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem lūdzam iepriekš pieteikties: Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļā pa tālruni 67219213 vai e-pastu: mareks.matisons@iem.gov.lv.

Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ