Linda Mūrniece tiksies ar Lietuvas un Igaunijas iekšlietu ministriem

06.05.2010

Šodien, 6.maijā, iekšlietu ministre Linda Mūrniece, valsts sekretāre Ilze Pētersone un Valsts robežsardzes priekšnieks, ģenerālis Normunds Garbars dosies divu dienu vizītē uz Lietuvas Republiku, kur notiks trīspusējā Baltijas valstu iekšlietu ministru tikšanās. Tikšanās laikā tiks pārrunāti aktuālie trīspusējās sadarbības jautājumi.


Tikšanās dalībnieki pārrunās vairākus būtiskus jautājumus, piemēram, pierobežas operatīvās sadarbības pilnveidošana, dokumentu pārbaudes Lietuvas - Latvijas un Latvijas – Igaunijas robežas tuvumā, līguma virzība par atviegloto robežšķērsošanu Krievijas un Baltkrievijas pierobežā dzīvojošajiem Latvijas, Igaunijas un Lietuvas iedzīvotājiem, kā arī iekšlietu sistēmas reorganizācija 2009.gadā un 2010.gadā, ekonomiskā krīze un tās ietekme uz iekšlietu sistēmas dienestu darbību. Igaunijas pārstāvji tikšanās dalībniekus iepazīstinās ar savu pieredzi pensiju un sociālo garantiju darbiniekiem ar speciālajām dienesta pakāpēm jautājuma risināšanā.

Tikšanās laikā piedalīsies Lietuvas iekšlietu ministrs Raimondas Palaitis, Lietuvas iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Evaldas Gustas, Starptautiskās sadarbības departamenta direktors Olegas Skinderskis un Valsts robežsardzes dienesta priekšnieks Vainius Butinas.

Igaunijas delegāciju pārstāvēs iekšlietu ministrs Marko Pomerants, valsts sekretārs Marts Krafts, Policijas un robežsardzes pārvaldes ģenerāldirektora vietnieks, Robežsardzes departamenta vadītājs Tonu Hunts un ārējo attiecību padomniece Margita Maksimova.


Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ