Iekšlietu ministre dosies darba vizītē uz Valmieru un Cēsīm

28.04.2010

29.aprīlī, iekšlietu ministre Linda Mūrniece un Valsts policijas priekšnieks Valdis Voins dosies darba vizītē uz Valmieru un Cēsīm, lai pārrunātu drošības situāciju reģionā, tiktos ar VP Vidzemes reģionālās pārvaldes un Cēsu pilsētas iecirkņa vadību, kā arī pašvaldību vadītājiem.


„Pagājušā gada 1.septembrī Valsts policija pabeidza apjomīgu strukturālo reformu un sāka strādāt reģionālo pārvalžu ietvaros. Ir pagājuši 8 mēneši un šis ir piemērots laiks, lai pārrunātu reģionālā darbības principa plusus un mīnusus, kā arī strādātu pie trūkumu novēršanas,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Vizītes laikā Valmierā plānota tikšanās ar VP Vidzemes reģionālās pārvaldes vadību, lai pārrunātu, kā darbojas reģionālā pārvalde, kādas ir tās darbības problēmas un plānotie pasākumu to novēršanā. Iekšlietu ministre un VP priekšnieks tiksies arī ar Valmieras pilsētas domes priekšsēdētāju Inesi Boiķi, lai pārrunātu drošības situāciju pašvaldībā.

Cēsīs iekšlietu ministre Linda Mūrniece un VP priekšnieks Valdis Voins apmeklēs VP Cēsu pilsētas iecirkni, lai ar iecirkņa vadību pārrunātu, kā iecirknis ir iekļāvies reģionālajā pārvaldībā. Amatpersonas tiksies arī ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu un apmeklēs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Cēsu pilsētas depo.
 

Sagatavoja:
Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ