IeM pateiksies par paveikto plūdu laikā

20.04.2010

Rīt, 21.aprīlī, plkst. 10.30, iekšlietu ministre Linda Mūrniece pasniegs Iekšlietu ministrijas „Pateicību” tām amatpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem, kas sniedza lielu ieguldījumu 2010.gada plūdu novēršanā, ietekmes mazināšanā un seku likvidēšanā.


„Šogad piedzīvojām vienus no lielākajiem plūdiem pēdējās desmitgadēs. Tā bija pārbaude dažādu dienestu un uzņēmumu spējai mobilizēties kritiskām situācijām, sadarboties un savstarpēji saprasties, lai īstenotu galveno mērķi – novērstu plūdu iespējamību un mazinātu to ietekmi uz iedzīvotāju ikdienu. Šī mērķa īstenošanā nozīmīga bija arī regulāri un visaptveroši sniegta informācija iedzīvotājiem. Uzskatu, ka šo pārbaudījumu esam veiksmīgi izturējuši, tāpēc vēlamies izteikt savu pateicību šiem cilvēkiem par ieguldīto darbu,” skaidro iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

IEM „Pateicība” tiks pasniegta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšniekam Ainaram Pencim, VUGD vietniekam Aldim Lieljuksim, VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniecei Ingai Veterei, Valsts policijas priekšniekam Valdim Voinam, Valsts robežsardzes priekšniekam Normundam Garbaram, NBS Apvienotā štāba priekšniekam Andim Dilānam, a/s „Latvijas gāze” Ekspluatācijas un tehniskā departamenta vadītājam Uldim Auniņam, a/s „Latvenergo” viceprezidentam Aigaram Meļko, Rīgas Brīvostas pārvaldes pārvaldniekam Leonīdam Loginovam un ostas kapteinim Eduardam Delverim, kā arī Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra valdes priekšsēdētājam Andrim Leitasam.

Novērtējot masu mediju ieguldījumu sabiedrības informēšanā par rīcību plūdu gadījumā un plūdu norisi, IEM „Pateicība” tiks pasniegta Latvijas televīzijas ģenerāldirektoram Edgaram Kotam, Latvijas radio ģenerāldirektoram Dzintrim Kolātam, LNT ģenerāldirektoram Andrejam Ēķim, TV5 ģenerāldirektoram Mihaelam Šeitelmanim, ziņu aģentūras LETA galvenajam redaktoram Pēterim Zirnim un ziņu aģentūras BNS galvenajam redaktoram Gatim Madžiņam.

Pasākums notiks Iekšlietu ministrijas telpās, Čiekurkalna 1.līnijā 1.

Sagatavoja:
Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv 

 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ