Raivo Lejniekam piešķirtais disciplinārsods ir nepamatoti zems

08.02.2010

Pēc iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces ierosinātās pārbaudes par Raivo Lejniekam piespriestā disciplinārsoda pamatotību un tiesiskumu, Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta Personāla vadības nodaļa, izvērtējot lietas materiālus, ir secinājusi, ka R.Lejniekam piespriestais disciplinārsods ir bijis neadekvāti zems.


Iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir uzdevusi par pienākumu noskaidrot, vai dienesta pārbaude veikta objektīvi un vai izmeklēšanas laikā nav pieļauti pārkāpumi, kā arī ir pieprasījusi Valsts policijas Rīgas reģionālās pārvaldes priekšniekam Intam Ķuzim pamatot, kāpēc kā disciplinārsods izvēlēts rājiens.

„Ja vairs nevar mainīt nepamatoti zemi piešķirto disciplinārsodu R.Lejniekam, tad varam vismaz veikt pārbaudi, vai disciplinārlietu komisija strādā objektīvi, vai arī nodarbojas ar „savējo” piesegšanu. Cerams, ka šī pieredze nākotnē samazinās to gadījumu skaitu, kad policistiem par izdarītajiem pārkāpumiem tiek piešķirti nepamatoti zemi sodi,” pauž iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Valsts policijas Iekšējās drošības birojs šobrīd atkārtoti pārbauda lietas materiālus atbilstoši Administratīvā procesa likumam.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

1 komentārs

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ